Początek wydawanie obiadów - 8 września 2021 r.

do 12-go dnia każdego miesiąca.

Sporadycznie w kasie u intendenta.
Zapisanie dziecka na obiady poprzez wypełnienie deklaracji jest wiążące do momentu wypisania oświadczenia o rezygnacji.
Każdego nowego miesiąca dziecko dostaje nową kartę obiadową i jest liczone do posiłku.

Nr konta: PKO BP SA 34 1020 1967 0000 8002 0152 3430

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwiska dziecka oraz klasę.
Cena jednego obiadu wynosi 5,20 zł.

Pełna kwota do zapłaty za dany miesiąc będzie podana na stronie szkoły w zakładce Stołówka oraz wywieszana na drzwiach przy wejściu głównym szkoły.

MIESIĄC DNI ŻYWIENIOWE ODPŁATNOŚĆ
Wrzesień 2021 17 88,40 zł.

Uczniowie posiadający odpisy z tyt. nieobecności informowani będą o kwocie do zapłaty za pośrednictwem Librusa bądź telefonicznie u Intendenta szkoły pod nr tel. 957231322.
Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać najpóźniej do godz. 8.00 danego dnia, w przeciwnym razie płatność za obiad w danym dniu nie będzie odliczana.

Godziny wydawania posiłków:

W przygotowaniu...